RIJEČANI ISKORISTILI GREŠKE U NAŠOJ OBRANI

16.03.2016.


Dva olako primljena pogotka naše momčadi početkom susreta na Rujevici u prvoj utakmici Kupa (2:1) donijela su minimalnu prednost Riječanima za uzvrat u Koprivnici, ali isto tako i obećavajući rezultat za nas.
Nismo dobro krenuli u susret, prvih 15 minuta učinili smo dvije velike taktičke greške što su domaćini iskoristili i postigli pogotke koji su ih doveli u značajnu prednost. U nastavku smo igrali mnogo bolje, posebno u drugom poluvremenu kada smo zasluženo postigli pogodak i smanjili na prihvatljivih 2:1 – istaknuo je nakon utakmice trener Slavena Belupa Željko Kopić i dodao:
Gol koji smo postigli opravdano nam daje nadu da na našem travnjaku tražimo rezultat koji bi nas odveo u finale, iako to neće biti lako – kazao je Željko Kopić koji je za danas prije podne zakazao trening s kojim će krenuti u pripreme za vrlo važan prvenstveni susret s Istrom u subotu u Koprivnici.