Ricardo Moniz: “Čeka nas avantura u kojoj ne smijemo stati ni u jednom trenutku”

15.06.2023.


Novi trener Slaven Belupa Ricardo Moniz danas je uoči prvog treninga u sklopu priprema za novu sezonu održao svoju prvu presicu. Moniz je istaknuo da je veliki posao ispred njega, njegovog stručnog stožera, igrača i cijelog kluba, ali da se istog ne boji jer je u prošlosti radio s hrvatskim igračima i spoznao njihov mentalitet.

– Čeka nas velika avantura u kojoj je jedno sigurno, a to je da ni u jednom trenutku ne smijemo stati. Zajedno ćemo raditi, napredovati i činiti sve da dignemo momčad na još jednu razinu više. Prenijet ću svojim igračima pozitivnu energiju i zajedno sa suradnicima im dati ono što im je potrebno – rekao je Moniz.

Prvu presicu našeg novog trenera pogledajte u videoprilogu.