REPREZENTACIJA U-20 U KOPRIVNICI

27.10.2011.


U sklopu Regionalne lige mladih nogometnih reprezentacija naš klub će biti domaćin utakmice između najbolje vrste Hrvatske (U-20) i odgovarajuće reprezentacije Mađarske.

Utakmica će se igrati u srijedu 2. studenoga na koprivničkom stadionu s početkom u 15 sati.

–       Hrvatsku reprezentaciju vodit će Ivo Šušak, koji će odabrati najbolje mlade igrače do 20 godina iz naših prvoligaških klubova i inozemnih. Za sada nam nije poznato da li će se među odabranima naći i koji igrač našeg kluba, a konačni odabir bit će poznat nakon prvoligaških utakmica koje se igraju u petak i subotu – kazao je sportski direktor Slavena Belupa Roman Sović, te dodao:

–       Pozivamo prijatelje koprivničkog nogometa i navijače našeg kluba da dođu na ovu reprezentativnu utakmicu i vide potencijal hrvatskog nogometa – istaknuo je Sović.