Remi Slaven Belupa i BSK-a u prijateljskoj utakmici

25.03.2022.


Nogometaši Slaven Belupa u prijateljskoj su utakmici igranoj u Molvama remizirali s BSK-om, trenutno osmom momčadi Druge lige. Rezultat utakmice bio je 1:1. Našu je momčad u 55. minuti susreta u prednost doveo Svržnjak, nakon lijepog centaršuta Solde, dok su gosti izjednačili i postavili konačan rezultat jedanaest minuta kasnije preko Kašikovića.

Hvala Molvarcima na gostoprimstvu i savršenom domaćinstvu.

Prijateljska utakmica, Molve, 25.3.2022.:

Slaven Belupo – BSK 1:1

SLAVEN BELUPO: Marković – Bogojević, Eškinja, Tepšić, Soldo – Liklin, Mlinarić – Svržnjak, Hoxha, Crnac – Krstanović; još su igrali: Čović, Utin, Marina, Forov, Paracki, Kvržić, Mađarić, Zapata, Hlevnjak, Bosec. TRENER: Zoran Zekić.

BSK: Đilas, Gačić, Žutić, Dobrijević, L. Mihaljević, Vuica, Benić, Bernobić, Ilić, Šimičić, Bjelanović; još su igrali: Ezgeta, Malenica, Majtanić, I. Mihaljević, Bošnjaković, Žugec, Kašiković, Čikvar, Noveski. TRENER: Dino Babić.