Remi bez pogodaka Slaven Belupa i Istre 1961

03.11.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u 14. su kolu Hrvatski Telekom Prve lige remizirali s Istrom 1961. Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš rezultat je bio 0:0.

Trener Tomislav Stipić u današnjem susretu nije mogao računati na kartoniranog Bogojevića, dok je zbog ozljede izostao Međimorec. U prvih 20-ak minuta susreta nismo vidjeli previše uzbuđenja ispred golova. Nakon početnog ispitivanja snaga naša je momčad preuzela loptu u svoje noge i inicijativu na terenu, dok su se gosti postavili u čvrsti obrambeni blok. Prvu priliku za Slaven Belupo vidjeli smo u 41. minuti kada je Lulić centrirao s desne strane, a Lima glavom loptu poslao pokraj vratnice. Tri minute kasnije sličnu situaciju vidjeli smo pred našim golom kada je Tomašević bio neprecizan.

Prvu priliku u nastavku susreta imao je Ejupi. Njegov udarac u 69. minuti završio je pokraj vrata. Četiri minute kasnije pokušao je i Krstanović iskosa s desne strane, ali se rezultat nije mijenjao. Isti je igrač odlično pucao u 76. minuti, no vratar Čondrić odličnom je reakcijom spasio svoja vrata. Minutu kasnije nakon udarca Glavčića iz slobodnog udaraca ponovno je siguran bio vratar gostiju. Odgovorio je Ćuže udarcem iz daleka s druge strane, no Ježina je bio siguran. U 87. minuti iz odlične situacije Mikulić je pucao pokraj gola Istre. Do kraja susreta rezultat je ostao 0:0.

U idućem kolu naša će momčad gostovati u Varaždinu kod istoimenog domaćina. Utakmica će se igrati u subotu s početkom u 17:30.

03. studeni 2019. – 14. kolo Hrvatski Telekom Prve lige
Koprivnica, Gradski stadion Ivan Kušek – Apaš

NK Slaven Belupo – NK Istra 1961 0:0 (0:0)

NK Slaven Belupo: Ježina – Božić, Paracki, Mikulić – Lulić, Glavčić, Puclin (od 90. Koh), Glavčić, Goda – Lima (od 59. Krstanović), Ejupi. Trener: Tomislav Stipić.

NK Istra 1961: Čondrić – Tomašević, Galilea, Bosančić – Grujević, Močinić (od 79. Lončar), Ivančić, Pavić – Gržan, Laukžemis (od 90. Perić-Komšić), Bušnja (od 46. Ćuže). Trener: Ivan Prelec

Suci: Ivan Bebek (Rijeka),  Bojan Zobenica (V. Gorica), Robi Kezele (Rijeka), Marko Linić (Rijeka)

Delegat: Ivan Vukojević (Zagreb)

Kontrolor: Tomislav Šetka (Đakovo)

Žuti kartoni: Glavčić 58′, Goda 65′, Božić 82′, Ejupi 90′  (Slaven Belupo); Bušnja 22′, Bosančić 48′, Galilea 86′ (Istra 1961)

Crveni kartoni: (Slaven Belupo); (Istra 1961)

Strijelci: