RASTALI SE STJEPAN POLJAK I SLAVEN BELUPO

22.05.2012.


U Slavenu Belupu došlo je do prve odluke u rješavanju igračkog kadra.

Nakon razgovora s klupskim sportskim direktorom Romanom Sovićem farmaceute je napustio vezni igrač Stjepan Poljak (28), kojem ljetos istječe ugovorna obveza.

–   Odlučili smo da nećemo produžiti suradnju s Poljakom, već se okrenuti mlađim igračima našeg kluba od kojih su neki u proljetnom prvenstvu ispunili naša očekivanja i postali standardni reprezentativci u hrvatskim selekcijama. Poljak je sada slobodan igrač te može potražiti drugu sredinu – kazao je Roman Sović i nastavio:

–   Vjerojatno ćemo se još nekim igračima, s čijom igrom nismo bili baš zadovoljni zahvaliti na dosadašnjoj suradnji i također će moći otići u neku drugu sredinu. Isto tako razmišljamo i o mogućim pojačanjima pod uvjetom da njihovi dosadašnji klubovi ne traže nikakvu odštetu. Zanimaju nas samo mlađi igrači koji mogu za nas biti pojačanja u Europskoj ligi i nadolazećem prvoligaškom prvenstvu – istaknuo je sportski direktor Slavena Belupa.