Raspored utakmice do kraja prvog dijela sezone

12.11.2018.


Nogometaši Slaven Belupa odigrat će do kraja prvog dijela sezone još četiri prvenstvene i jednu Kup utakmicu. U iduće tri prvenstvene Slaven će na gostovanja kod Hajduka, Lokomotive i Rudeša, dok će u posljednjoj utakmici prije ‘zimske stanke’ biti domaćin Rijeci. Utakmica u Splitu igrat će se 25. studenog s početkom u 15 sati, utakmica protiv Lokomotive u Zagrebu 30. studenog s početkom u 18 sati, a utakmica s Rudešom, također u Zagrebu s početkom u 18 sati, 10. prosinca. Posljednju utakmicu prvog dijela prvenstva naši nogometaši će igrati u Koprivnici 15. prosinca kada će ugostiti Rijeku. Utakmica će se igrati od 17:30.

U međuvremenu, Slavenaši će odigrati i utakmicu 1/4 finala Hrvatskog nogometnog kupa. Snage sa zagrebačkim Dinamom odmjerit će 5. prosinca.