RASKINUT UGOVOR S NOVINIĆEM – BARIŠIĆ ODLAZI NA POSUDBU

28.01.2015.


Kako nam je rekao sportski direktor našeg kluba Josip Omrčen-Čeko danas je raskinut ugovor s napadačem Enesom Novinićem (30) koji nije ni krenuo sa zimskim pripremama. Novinić je slobodan igrač i može potražiti novu sredinu.

Vezni igrač Hrvoje Barišić (24) koji je prošlog ljeta došao u naš klub iz mostarskog Zrinskog dogovorno do ljeta odlazi na posudbu u redove bosanskohercegovačkog prvoligaša Viteza s kojim su farmaceuti igrali na nedavnom Arena cupu u Medulinu.

Danas poslijepodne Slaven Belupo je nakon povratka s medulinskih priprema i dvodnevnog odmora krenuo s treninzima na Gradskom stadionu na kojem će se pripremati do početka proljetnog prvenstva i prve utakmice sa Zagrebom koja će se igrati u Koprivnici – 8. veljače.