Radeljić uoči Rudeša: “Zahtjevna utakmica, uvjeren sam da ćemo pronaći energiju”

11.04.2024.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će od 17 sati gostovati kod Rudeša u sklopu 30. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige. Bit će to peti međusobni susret ovih dviju momčadi u akutalnoj sezoni. U tri prvenstvena, naša je momčad slavila dva puta u Koprivnici, dok smo u Zagrebu gledali remi bez pogodaka, dok je, također u Zagrebu, ali u kup utakmici Rudeš bio bolji rezultatom 3:1.

Bit će to dvoboj devete i desete momčadi prvenstva. Slaven Belupo na svom kontu ima 27 bodova, 20 više od Zagrepčana. Utakmicu je najavio trener naše momčadi Ivan Radeljić.

– Prije svega, želio bih čestitati našim juniorima na velikom uspjehu i plasmanu u finale Hrvatskog nogometnog kupa. Što se tiče sutrašnje utakmice, čeka nas dvoboj protiv momčadi koja sigurno ima puno veću kvalitetu u odnosu na broj osvojenih bodova. Zahtjevna utakmica za nas, pogotovo s psihološkog aspekta, ali vidim da su dečki dobro reagirali na treninzima i uvjeren sam da će naći energiju koja će nam sutra biti potrebna.

Cijelu najavu pogledajte u videoprilogu.