PURIĆ I KOKALOVIĆ PRESKAČU RIJEKU – VRAĆAJU SE MARAS I BUBNJIĆ

18.03.2013.


Na utakmici 24. prvoligaškog kola Slaven Belupo – Osijek (0:0) dvojica igrača našeg kluba, Vedran Purić i Elvis Kokalović dobila su treću javnu opomenu i neće moći nastupiti u susretu s Rijekom na Kantridi koja se igra 29. ožujka (petak) u 19 sati uz izravni prijenos na MAXtv.

No, pravo nastupa imat će Alen Maras i Igor Bubnjić koji su također zbog tri javne opomene odrađivali utakmicu zabrane igranja s Osječanima.
Za očekivati je, da će se nekoliko igrača farmaceuta do susreta s Rijekom oporaviti od ozljeda i da će biti na raspolaganju treneru Romanu Soviću, koji je već danas započeo s „operacijom“ gostovanja na Kantridi.
U sklopu priprema za utakmicu s Riječanima Slaven Belupo će u četvrtak gostovati u Ždralovima, gdje će odigrati prijateljski susret s domaćim trećeligašem Mladosti.