Prvijenac Vinka Solde u prvoligaškom nogometu

03.12.2020.


Nogometaši Slaven Belupa jučer su na gostovanju kod Gorice slavili rezultatom 0:1 u utakmici koja se igrala u sklopu 11. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Jedini pogodak na susretu postigao je stoper naše momčadi Vinko Soldo koji je u 54. minuti iskoristio centaršut Mlinara i glavom loptu poslao u mrežu domaćina. Bio je to njegov prvijenac u dresu Slaven Belupa, ali i u prvoligaškom nogometu.

– Izuzetno sam sretan zbog gola kojeg sam postigao. Prije svega, zato što nam je donio sva tri boda na izuzetno teškom gostovanju, a onda i zato što mi je to prvi u profesionalnoj karijeri. Moram istaknuti Mlinara koji je savršeno ubacio loptu i tako mi olakšao posao. Želim pohvaliti i sve svoje suigrače bez kojih ovo jučer ne bi bilo moguće i čestitati im na borbi, trudu i volji. Po tko zna koji put smo pokazali da smo prava momčad i da u svlačionici vlada odlična atmosfera. Moramo nastaviti pružati ovakve igre i osvajati bodove – rekao je Soldo.

Čestitamo našem Vinku na prvijencu!