Prvijenac Hadžića, četvorica debitirala

13.09.2021.


Nogometaši Slaven Belupa upisali su poraz u osmom kolu Hrvatski Telekom Prve lige na gostovanju na Rujevici kod Rijeke. Iako je naša momčad odigrala vrlo dobru utakmicu, domaćin je preokretom slavio rezultatom 2:1. Prvijenac u dresu Slaven Belupa postigao je Nedim Hadžić. Napadač koprivničkog prvoligaša u 64. minuti susreta, nakon lijepe akcije, snašao se vrlo dobro ispred gola domaćina i matirao golmana Prskala za 0:1.

– Sretan sam zbog gola, ali i tužan zbog poraza. Veseli me što smo odigrali dobru utakmicu i pokazali napredak u igri protiv momčadi koja se bori za naslov prvaka. Protiv Istre želimo sva tri boda, a tko će zabiti nije bitno. Bitno je da dođemo do pobjede. Gledat ću na svoj prvijenac kao na veliki motiv za još bolji i predaniji rad – rekao je Hadžić.

Valja istaknuti su za našu momčad debitirala četvorica igrača. Grgić i Caimacov odigrali su svih 90 minuta, dok je Zapata u igru ušao u 75., a Utin u 80. minuti.

Našu momčad nova prvenstvena utakmica očekuje u subotu od 17 sati kada će u Koprivnici ugostiti Istru 1961. Do tada će Slavenaši odigrati i jednu prijateljsku utakmicu. Sutra će gostovati u Prelogu kod tamošnje Mladosti s početkom u 16:30.