Prvijenac Arijana Brkovića

26.02.2022.


Arijan Brković jučer je svojim prvijencem za Slaven Belupo našoj momčadi donio sva tri boda protiv Hrvatskog dragovoljca. Slavenaši su tako stigli do važna tri boda i diobe petog mjesta prvenstvene ljestvice.

– Di ćeš bolje nego kad zabiješ prvi i odmah za sva tri boda? Odličan je osjećaj postići pogodak, ali još mi je draže osvojiti sva tri boda. Igramo u odličnoj formi, došli smo do diobe petog mjesta i samo tako moramo nastaviti. Znali smo da će protiv Hrvatskog dragovoljca biti izuzetno teško, ali igrali smo jako dobro, stvorili pregršt prilika i na kraju slavili. Nadam se da mi je ovaj gol jedan od mnogih, a da ćemo kao momčad samo rasti i do kraja se boriti za peto mjesto. Hvala i publici koja je došla na stadion. U ključnim trenucima nam je pomogla njihova podrška. Idemo u Rijeku otvorenog garda i s velikim samopouzdanjem.

Bravo, Brksi!