PRVI TJEDAN PRIPREMA U KOPRIVNICI

15.01.2008.


– U početnoj fazi radit ćemo na podizanju tjelesnih kapaciteta, bit će dosta trčanja, ali isto tako i rada na taktici i tehnici. U Poreču ćemo odigrati dvije prijateljske utakmice, a za vrijeme boravka u Turskoj imat ćemo četiri jake provjere – rekao je trener Slavena Belupa Krunoslav Jurčić.
Na prvoj prozivci igrače i stručni stožer pozdravili su predsjednik Slavena Belupa Stanislav Biondić, zamjenik predsjednika Damir Felak te direktori Robert Markulin, Davor Puljić i Robert Kerovec. Kadru prve momčadi priključeni su i mlađi igrači iz juniora Slavena Belupa te iz trećeligaša Koprivnice, pa trener Jurčić trenutno raspolaže s 28 igrača. To su: Vanja Iveša, Silvio Rodić, Petar Bošnjak, Matija Kristić, Dalibor Božac, Dalibor Poldrugač, Ronald Šiklić, Danijel Radiček, Kristijan Čaval, Dejan Šomoci, Srebrenko Posavec, Željko Sopić, Mateas Delić, Stjepan Poljak, Mato Jajalo, Mario Jurić, Dino Kresinger, Asim Šehić, Bojan Vručina, Goran Bulić, Franjo Tepurić, Elvis Kokalović, Saša Vukonić, Matija Lončar, Jurica Vručina, Mario Gregurina, Vedran Purić i Alen Šimunić,