PRVI POGODAK KOJI SMO PRIMILI U SPLITU PRELOMIO JE UTAKMICU – ISTIČE ŽELJKO KOPIĆ

15.02.2016.


Naša momčad ostala je bez bodova na proljetnom prvoligaškom startu u gostima kod Hajduka koji je objektivno i bio favorit u ovom susretu jer je igrao pred svojim fanatičnim navijačima kojih se na tribinama Poljuda okupilo više od 15.000 i čija mu je podrška bila i te kako snažan vjetar u leđa.

I dok je Slaven Belupo u prvih 45 minuta djelovao vrlo sigurno te igrački disciplinirano u drugom poluvremenu bio je znatno slabiji, što su Splićani iskoristili i osvojili sva tri boda.

Nakon dobre igre u prvom dijelu i velike prigode Ozobića koju nismo realizirali sve se okrenulo protiv nas. Kad se već očekivalo da će se na odmor otići bez pogodaka Sušić je u posljednjoj minuti iskoristio jednu veliku grešku u našoj obrani i pogodio mrežu Rozmana. Bio je to gol koji nas je sve šokirao i kakav se ne smije primiti na tako važnoj utakmici – ističe nezadovoljni trener naše momčadi Željko Kopić i nastavlja:

Rezultat naše slabije igre u drugom poluvremenu je upravo taj šokantno primljeni pogodak koji je prelomio utakmicu, što je Hajduk znao iskoristiti i na kraju zasluženo pobijedio. Odmah nakon splitskog izleta okrećemo se našem sljedećem suparniku Osijeku s kojim ćemo igrati u nedjelju pred našim navijačima. Mislim da nije potrebno govoriti koliko je taj susret važan za nas i koliko nam je potrebna pobjeda. Sve treninge ovaj tjedan podredit ćemo upravo toj utakmici u kojoj nećemo moći računati na Križmana zbog tri žuta kartona – zaključio je nakon povratka iz Splita Željko Kopić.