PRVA UTAKMICA IZMEĐU MAKEDONACA I SJEVERNIH IRACA ZAVRŠILA BEZ POBJEDNIKA

03.07.2012.


Danas je u Kumanovu odigrana prva utakmica prvog pretkola Eurolige između makedonske Škendije i Portadowna iz Sjeverne Irske. Susret je završen neodlučeno 0:0, tako da će pobjednik s kojim će Slaven Belupo igrati u drugom pretkolu ovog europskog natjecanja biti odlučen za tjedan dana u Sjevernoj Irskoj.

Na utakmici u Makedoniji bili su nazočni sportski direktor našeg kluba Roman Sović i trener u školi nogometa Goran Mikolaj, koji će nakon povratka u Koprivnicu o susretu u Kumanovu detaljno izvijestiti trenera Roya Ferenčinu i klupske čelnike.

Neslužbeno smo doznali da je Škendija na travnjaku bila bolja od Sjevernih Iraca, imala znatno više prigoda za pogotke, ali je mreža Portadowna ostala netaknuta.