PRVA MOMČAD NA PRIPREMAMA U NIZOZEMSKOJ

01.07.2008.


Naša momčad bit će smještena u hotelu Golden Tulip u Doorwerthu, te će do 11. srpnja odigrati četiri prijateljske utakmice s Metalurgom iz Donjecka, Universitateom iz Craiove, Hapoelom iz Tel Aviva te nizozemskim Helmondom.
U Nizozemskoj će se pripremati 26 igrača: Silvio Rodić, Tomislav Pelin, Goran Bulić, Petar Bošnjak, Dalibor Poldrugač, Elvis Kokalović, Matija Kristić, Kaja Rogulj, Vedran Purić, Srebrenko Posavec, Mario Gregurina, Stjepan Poljak, Mateas Delić, Kristijan Čaval, Mato Jajalo, Bojan Vručina, Asim Šehić, Dino Kresinger, Franjo Tepurić, Mario Pavec, Mario Bilen, Mladen Filipović, Dejan Šomoci, Danijel Radiček, Mario Jurić i Stipe Lapić.
Stručni stožer čine trener Mile Petković, pomoćni treneri Josip Omrčen-Čeko i Pavo Crnac, trener vratara Branko Bali, fizioterapeuti Miroslav Jamnić i Marko Kresonja te ekonom Danijel Peti. Vođa puta je Draženka Lesar, a sportski direktor Rajko Magić momčadi će se priključiti u utorak, po povratku sa ždrijeba 1. pretkola Kupa UEFA-e.