PRVA HNL ZA MLADE NOGOMETAŠE

06.09.2011.


U srijedu se na koprivničkom stadionu igraju prvenstvene utakmice Prve HNL za mlade nogometaše u kojima će kadeti i juniori Slavena Belupa odmjeriti snage s odgovarajućim sastavima zagrebačkog Dinama.

Juniorska momčad našega kluba i Dinama igrat će na glavnom igralištu Gradskog stadiona s početkom u 17 sati, dok će se kadetske momčadi sastati u 19 sati na igralištu s umjetnom travom.

Za nas je ogled s odgovarajućim sastavima Dinama vrlo značajan, posebno utakmica juniorskih momčadi. U prva dva kola naši su juniori ostvarili dvije pobjede i nadamo se nastavku uspješnog niza. Nastupit ćemo u trenutačno najjačem sastavu i mislim da će gledatelji koji dođu na utakmicu biti zadovoljni igrom i rezultatom – kazao je direktor škole nogometa i trener juniora Slavena Belupa Josip Omrčen-Čeko, te dodao:

U susretu kadeta prednost je na strani Dinama, ali naš mladi sastav može iznenaditi Zagrepčane i postići pozitivan rezultat – zaključio je Josip Omrčen-Čeko.