PROVODI SE GLASOVANJE ZA “NOGOMETNE OSKARE”

06.05.2015.


Jučer su Slaven Belupo posjetili predsjednik Udruge Nogometni sindikat Dario Šimić i njegov tajnik Mario Jurić koja provodi glasovanje pod nazivom “Nogometni oskari” – za najbolje pojedince i najbolju momčad u Prvoj HNL za sezonu 2014/2015. godina.
U glasovanju sudjeluju svi prvoligaški igrači i treneri, a u sklopu glasovanja provodi se i edukativna kampanja Don”t Fixit koju organizira FIFPro i UEFA s temeljem – Prevencija i edukacija o štetnosti namještanja nogometnih utakmica.
Isto tako provodi se i kratko edukativno predavanje u suradnji s Udrugom za zaštitu i dobrobit životinja Indigo „Nogometne njuške“ u kojem se igrače upoznaje s problematikom napuštenih pasa te njihovom udomljavanju, odgovornom vlasništvu, a predstavlja se i prva „Pseća olimpijada“ u Hrvatskoj za udomljene pse.
Slaven Belupo je prvi prvoligaš kojeg su u sklopu spomenute akcije posjetili predsjednik i tajnik Udruge “Nogometni sindikat”, a posjet se nastavlja i ostalim prvoligaškim klubovima.