PROTIV HAJDUKA AGRESIVNO I NA POBJEDU

01.09.2007.


U derbi susretu 7. kola Prve HNL, u Koprivnici se u nedjelju sastaju Slaven Belupo i Hajduk. Utakmica započinje u 20,05 sati uz TV prijenos na HTV 2, a sudit će Ante Vučemilović iz Osijeka.
Uoči utakmice s Hajdukom, trener naše momčadi Krunoslav Jurčić je rekao:
– Spremni smo za Hajduk, iako u momčadi ima dosta problema zbog ozljeda. Šehić se ozlijedio u Istanbulu i nije sigurno hoće li biti u kadru za nedjelju, a od ranije su ozlijeđeni Jurić i Šomoci. Neizvjesno je i hoće li nastupiti Kristić, koji ima upalu mišića zadnje lože. Protiv Hajduka ćemo igrati kao i u dosadašnjim utakmicama, agresivno i na pobjedu. Vjerujem da ćemo pružiti dobru igru, kao i u dosadašnjim utakmicama, te da će nam pomoći i naši navijači. Hajduk je promijenio način igre otkako ih je preuzeo novi trener Krešić, igraju defenzivnije nego prije – izjavio je Krunoslav Jurčić.
Ulaznice za utakmica Slaven Belupo – Hajduk mogu se kupiti po cijeni od 30 kuna.