Pripreme za Osijek, prvi trening Nikole Jambora

28.07.2022.


Nogometaši Slaven Belupa pripremaju se za utakmicu trećeg kola SuperSport Hrvatske nogometne lige u kojom će snage u Gradskom vrtu odmjeriti s Osijekom. Momčad trenera Zorana Zekića danas je trenirala na pomoćnom terenu koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš. Trening je trajao nešto duže od 80 minuta. Radilo se na taktici za nedjeljnu utakmicu, a Slavenaši su se okušali i u nogotenisu. Naš strateg mogao je računati na sve svoje igrače osim Matka Zirduma koji je još uvijek u fazi rehabilitacije, a prvi trening sa svojim novim suigračima odradio je i naš novi/stari veznjak Nikola Jambor koji e i koji će od samog starta trenirati punim intenzitetom. Kako je bilo na današnjem treningu koji su Slavenaši odradili u jutarnjem terminu pogledajte u fotogaleriji koju vam donosimo.