PRIPREME ZA GOSTOVANJE KOD INTER ZAPREŠIĆA

12.04.2017.


Odmah nakon povratka iz Splita i osvojenog boda s Hajdukom (1:1) naša se momčad počela pripremati za gostovanje u Zaprešiću, gdje će u subotu igrati s domaćim Interom.
Nema dvojbe da trener Željko Kopić ima potpuni uvid u zaprešićki sastav koji također, kao i Slaven Belupo još nema proljetnu pobjedu.
Zbog tri javne opomene našoj će momčadi nedostajati stoper Božo Musa, ali stručni stožer Slavena Belupa ima na raspolaganju dovoljni broj srednjih braniča koji se itekako mogu suprostaviti napadačima Zaprešićana. Od ozljeda su se potpuno oporavili “veznjaci” Dalibor Stevanović i Soren Christense koji su u Splitu ušli u drugom poluvremenu i za očekivati je da će u Zaprešiću istrčati u početnoj jedanaestorici.
Utakmicu će voditi Duje Strukan iz Splita, dok će njegovi pomoćnici biti Goran Perica iz Šibenika i Mario Pepur, također iz Splita.
Četvrti sudac će biti Jure Vučković iz Zagreba, a delegat Ivica Šparovec iz Samobora.