PRIPREME U MEĐIMURSKOM SV. MARTINU

01.06.2012.


Slaven Belupo će s pripremama za novu sezonu krenuti 12. lipnja. Prvih nekoliko dana pripremat će se na Gradskom stadionu, a od 18. do 26. lipnja boravit će u Međimurju, točnije u Sv. Martinu na Muri odakle će se opet vratiti na pripreme u Koprivnicu.

Stručni stožer našeg kluba je u pripremnom razdoblju predvidio osam prijateljskih utakmica: 15. lipnja u Cestici kraj Varaždina, dan kasnije ogledat će se na koprivničkom stadionu sa selekcijom županijskih liga (Zunog), zatim će imati dva ogleda u Sv. Martinu, dok će 30. lipnja igrati sa zagrebačkom Lokomotivom. Nakon toga slijedi turnir u Ruščici kraj Slavonskog Broda gdje će još nastupiti Sarajevo i Cibalia s kojom farmaceuti igraju prvo prvenstveno kolo u Vinkovcima – 21. ili 22. srpnja.

Još nije poznato s kojim će klubom Slaven Belupo u pripremama imati generalku (11. ili 12. srpnja), jer će suparnik i mjesto odigravanja ovisit o ždrijebu drugog pretkola Europske lige, koje se igra 19. i 26. srpnja.