Priopćenje za javnost

23.04.2022.


Nogometni klub Slaven Belupo dužan je reagirati na neutemeljene napade određenih medija uoči utakmice 32. kola Hrvatski Telekom Prve lige između naše momčadi i splitskog Hajduka u kojima se netočno navodi da navijači Hajduka imaju drugačiji tretman od pripadnika drugih navijačkih skupina.Slaven Belupo je osigurao 1200 karata, otprilike 40% ukupnog kapaciteta stadiona, za gostujuće navijače, iako je prema pravilima dužan osigurati 5% kapaciteta stadiona što je otprilike 160 karata ili kapacitet posebno ograđenog prostora za gostujuće navijače što je otprilike 350 karata. Karte su se za sve dijelove tribine mogle kupiti i jučer u pretprodaji, a moći će se kupiti i sutra uoči utakmice. Što se tiče osobnih karata, svaka je osoba prilikom kupovine ulaznice dužna neposredno pokazati svoju osobnu iskaznicu, a što se tiče internet prodaje, ona je prekinuta nakon što je cijeli kontigent za internet prodaju prodan. Ne možemo i ne želimo dozvoliti da nas se dovodi u sukob s prijateljskim klubom iz Splita i njihovim navijačima koji su uvijek dobrodošli u Koprivnicu i kojih uvijek ima ogroman broj (s obzirom na kapacitet naše jedine tribine) na našem stadionu.

Uprava NK Slaven Belupo