PRIJE ODLASKA U SLOVENIJU PRIPREMAMA SE PRIKLJUČIO I DAVOR VUGRINEC

23.06.2014.


Nakon nedjeljne stanke Slaven Belupo je nastavio s pripremama na koprivničkom stadionu kojima se danas priključio i Davor Vugrinec, najbolji strijelac kluba u prošloj sezoni s 8 postignutih pogodaka.
Prije sutrašnjeg odlaska u Zreče farmaceuti će prijepodne održati još jedan trening na Gradskom stadionu a zatim će otputovati u Sloveniju, gdje trener Elvis Scoria sa svojim suradnicima vodi25 igrača koji će tamo uz svakodnevne treninge i prijateljske utakmice boraviti do 4. srpnja.
Već sutra poslijepodne Slaven Belupo će u Slovenskim Konjicama odigrati prvu pripremnu utakmicu a suparnik će mu biti reprezentacija Sindikata slovenskim profesionalnih nogometaša, koja će početi u 18 sati.
Drugu provjeru u Zreču farmaceuti će imati 27. lipnja s Krkom dok će dva dana kasnije, 29. lipnja u Slovenskim Konjicama snage odmjeriti s rumunjskim prvoligašem Petrolul.
Još jednu provjeru s Rumunjima ali s prvoligašem Univerzitateom, Slaven Belupo će imati 3. srpnja u Dravogradu.
Posljednjeg dana priprema, točnije prije povratka u Koprivnicu farmaceuti će se u Slovenskim Konjicama sastati s drugoligašem Dravinjom.