PRIJATELJSKI SUSRET S MEĐIMURJEM I INTEROM

30.08.2010.


Nakon gostovanja na Kantridi gdje su izgubili sva tri boda, iako su prikazali dobru igru, nogometaši Slavena Belupa iskoristit će dvotjednu prvoligašku stanku zbog reprezentativnih kvalifikacija i u utorak će gostovati u Čakovcu, te odigrati prijateljsku utakmicu s drugoligašem Međimurjem.
Trener Mile Petković izvest će s Međimurcima kombinirani sastav u kojem će uglavnom nastupiti igrači koji nemaju veću minutažu na prvoligaškim susretima. Utakmica počinje u 16.30 sati.
U petak 3. rujna Slaven Belupo će na Gradskom stadionu u odigrati još jedan prijateljski susret, a gost će mu biti zaprešički Inter, kojeg je u drugom prvenstvenom kolu na njegovom stadionu pobijedio 1:0. Prijateljska utakmica sa Zaprešićanima bit će dobra provjera farmaceuta, koje u nastavku prvenstva očekuje velika borba za što bolji plasman na ljestvici. Utakmica počinje u 15.30 sati.