Prijateljski dvoboj Slaven Belupa i Miklinovca, naši nogometaši uveličat će 40. rođendan županijskog prvoligaša

22.06.2018.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će igrati svoju prvu prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za nadolazeću natjecateljsku sezonu. Protivnik će biti Nogometni klub Miklinovec. Naši nogometaši uveličat će 40. rođendan županijskog prvoligaša na čijem će se terenu i igrati ovaj susret.

– Najbitnije je, poslije ovih teških treninga koje smo imali u posljednjih nekoliko dana, da dečki osjete loptu, raspucaju se, naprave koju akciju i dožive igru. Imamo dosta novih igrača pa će im utakmica dobro doći i da se međusobno osjete i upoznaju i, naravno, da kroz utakmice počnu ‘loviti’ formu. Tek je početak priprema, ali pristup je vrlo dobar. Igrači rade maksimalno koliko mogu. Nekima je lakše, a nekima teže što je logično i normalno. Sada uskoro, kada dođe kriza, će se vidjeti tko je pravi karakter i tko je u stanju ispuniti sve zahtjeve. Naravno, moram istaknuti i to da ćemo sa zadovoljstvom prisustvovati 40. rođendanu Miklinovca i zajedno se svi skupa podružiti nakon utakmice – rekao je naš trener Tomislav Ivković.

Utakmica naše momčadi i Miklinovca igrat će se s početkom u 17:30.