PRIJATELJSKE UTAKMICE S BJELOVAROM I VRAPČEM

14.02.2012.


Nakon povratka iz Medulina nogometaši Slavena Belupa imali su slobodnu nedjelju, a jučer poslije podne nastavili su s  treninzima na Gradskom stadionu.

Zbog novog snježnog nanosa u klubu je u tijeku čišćenje igrališta s umjetnom travom na kojem će se vježbati i odigravati prijateljske utakmice.

Prvi suparnik farmaceutima nakon povratka u Koprivnicu bit će trećeligaš Bjelovar s kojim će se igrati u srijedu s početkom u 15 sati, dok će u petak koprivnički prvoligaš ugostiti također trećeligaša – zagrebačko Vrapče. Utakmica s Vrapčem je zakazana za 15.30 sati.

Na obje prijateljske provjere trener Ferenčina prigodu će dati svim igračima na koje računa u proljetnom prvoligaškom prvenstvu, koje će krenuti 24. veljače.

Kao što je poznato u zimskom prijelaznom roku u klub su se vratili mladi igrači, Igor Bubnjić i Pejo Kuprešak koji su jesensku sezonu proveli na posudbi u trećeligašu Koprivnici, dok su klub napustili Benko, Vojnović, Havojić, Šomoci i Mamić.