Prijateljske utakmice protiv Rudeša i Intera

13.01.2022.


Nakon što su jučer u prijateljskoj utakmici svladali Sesvete rezultatom 0:4, nogometaši Slaven Belupa do starta proljetnog dijela prvenstva i utakmice s Osijekom odigrat će još dva pripremna susreta. Iduće srijede, od 13 sati, snage će odmjeriti s Rudešom, trenutno trećeplasiranom momčadi Druge HNL, a iduće subote od 14 sati s Interom, trenutno jedanaestoplasiranom momčadi Druge HNL. Obje će se utakmice igrati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš, a ovisno o vremenu naknadno će se odlučiti na kojem terenu.

– Bilo je dobrih stvari u jučerašnjoj utakmici i za prvu pripremnu utakmicu sam zadovoljan. Veseli me angažman igrača, a naravno da je bilo i nedostataka na kojima ćemo raditi. Kada si angažiran, onda nema veze protiv koga igraš i protiv koga zabijaš. Nije mi bilo bitno u kakvom su stanju Sesvete, već kakav će biti pristup mojih igrača. U globalu sam zadovoljan s ovih 10 dana priprema – rekao je trener naše momčadi Zoran Zekić.