PRIJATELJSKA PROVJERA S RIJEKOM

21.01.2011.


Nogometaši Slavena Belupa, koji se od prošlog ponedjeljka pripremaju na Krku u subotu će odigrati prijateljsku utakmicu s Rijekom.
Susret će početi u 14 sati, a trener Mile Petković je rekao:
Vježbamo dva puta dnevno, također koristimo teretanu i provodimo zacrtani program. Nemamo ozlijeđenih, a s Rijekom će nastupiti 15 igrača koji su uglavnom podnijeli teret jesenskog prvenstva. Riječani su vrlo snažan suparnik i mislim da će taj susret i njima i nama biti najbolja provjera učinjenog dosadašnjeg pripremnog razdoblja. U nedjelju ćemo igrati s Omišljem, gdje će prigodu za nastup imati ostali igrači koji se nalaze na Krku. U te dvije utakmice isprobat ćemo sve raspoložive snage – zaključio je trener Mile Petković
U srijedu 26.siječnja Slaven Belupo će odigrati i treću pripremnu utakmicu s hrvatskim trećeligašem Krkom, a dan kasnije vraća se u Koprivnicu.