Prekrasan dan s vrtićarcima na našem stadionu

28.04.2022.


Prekrasan dan iskoristili smo za druženje s koprivničkim vrtićarcima na Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš. Gotovo 200 mališana okušalo se u desetak različitih nogometnih poligona na kojima su ih vodili treneri Škole nogometa Slaven Belupa i stoper naše prve momčadi Tomislav Božić. Cure i dečki, a i njihove tete, pokazali su svoje vještine i dokazali da među njima ima velikih talenata. Zabavljala ih je i maskota našeg generalnog sponozora Podravke – Kviki koji je s njima igrao nogomet, a na kraju im i podijelio grickalice kako bi im ovaj dan zauvijek ostao u sjećanju.

Cilj današnjeg druženja bio je približavanje mališana zdravom načinu života. Nogometni klub Slaven Belupo želio je predočiti koliko se svi zajedno možemo zabavljati kroz sport i igru, a vrtićarci su to objeručke prihvatili.

Kako smo proveli današnji dan pogledajte u bogatoj fotogaleriji i videoprilogu koje vam donosimo.