Prekrasan dan s ‘Jabučicama’ na Gradskom stadionu

19.03.2024.


Lijep dan iskoristili smo za druženje s koprivničkim vrtićarcima na Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš. Dvadesetak mališana iz Dječjeg vrtića Tratinčica, skupina Jabučice, okušalo se u različitim nogometnim poligonima na kojima su ih vodili treneri Škole nogometa Slaven Belupa Mario Gregurina, Vedran Purić i Karlo Slukić te stoper naše prve momčadi Filip Hlevnjak.

Cure i dečki, a i njihove odgajateljice Ana Peroković i Mimoza Tatari Strelec, pokazali su svoje vještine i dokazali da među njima ima velikih talenata. Cilj današnjeg druženja bio je približavanje mališana zdravom načinu života. Na kraju druženja i treninga, Slavenaši su vrtićarcima podijelili poklone našeg kluba, našeg glavnog sponzora Podravke te albume Hrvatskog nogometnog saveza: Vatreni put i SuperSport HNL.

Kako smo proveli današnji dan pogledajte u bogatoj fotogaleriji.