PREKINULI USPJEŠNU SERIJU U GOSTIMA KOD RUDEŠA

10.05.2018.


Slaven Belupo nije uspio nastaviti uspješnu prvoligašku seriju. Nakon četiri kola bez poraza izgubio je u gostima kod Rudeša (2:0), ali je zadržao sedmo mjesto na ljestvici s bodom prednosti ispred svog današnjeg suparnika i šest bodova zaostatka od Inter Zaprešića, dva kola prije kraja sezone.
Na kojem će mjestu Slaven Belupo završiti prvenstvo ovisi prije svega o njegovoj igri u sljedeća dva posljednja kola, koja igra pred koprivničkim gledateljstvom.
Prvo mu u ponedjeljak (14. svibnja) u goste dolazi Istra koja se s Cibaliom grčevito bori za pretposljednje mjesto, dok u subotu (19. svibnja) igra s Osijekom.
Za očekivati je da će se Slaven Belupo na svom travnjaku predstaviti u boljem izdanju nego s Rudešom, kao što se predstavio s Hajdukom i Dinamom te da će postići rezultate s kojima će biti zadovoljni njegovi navijači, koji su ga bodrili tijekom sezone.