PREDSTAVNIK ODJELA ZA LICENCIRANJE HNS-A OBAVIO PREGLED GRADSKOG STADIONA

06.03.2015.


U sklopu središnjeg postupka licenciranja prvoligaških klubova za natjecateljsku sezonu 2015/16., danas je NK Slaven Belupo posjetio član Odjela za licenciranje – stručnjak za infrastukturne kriterije HNS-a Eugen Popović, koji je obavio pregled koprivničkog Gradskog stadiona i na njemu pratećih objekata.

Uz nazočnost tehničkog direktora Roberta Kerovca koji ga je upoznao s kompletnom dokumentacijom Gradskog stadiona, kao i ostalih tehničkih osoba kluba, predstavnik HNS-a obišao je prostorije koje koristi domaća i gostujuće momčadi, provjerio sve oznake i instalacije na stadionu, snimio terene za vježbanje i glavni travnjak, obišao tribinu na kojoj se uvjerio u propisano ograđene prostore za domaće i gostujuće navijače kao i novinare, te provjerio kamere za snimanje kompletnog prostora Gradskog stadiona.

Njegovo mišljenje bilo je vrlo pozitivno uz naznaku da naš klub, kao što je poznato, do svibnja ove godine mora postaviti brojače za gledatelje kao uvjet za nastup u Prvoj HNL u sljedećoj natjecateljskoj sezoni.

Prema riječima tehničkog direktora Roberta Kerovca u tijeku je nabava spomenutih brojača koji će biti postavljeni do predviđenog roka, tako da će Gradski stadion ispunjavati sve uvjete za prvoligaške nastupe.