PREDBILJEŽBE ZA ULAZNICE ZA FINALE KUPA

16.05.2007.


S obzirom na povećani interes gledatelja za uzvratnu utakmicu finala Kupa između Slavena Belupa i Dinama (26. svibnja u 20,15 sati), NK Slaven Belupo objaveštava svoje navijače da se u klupskim prostorijama tijekom ovog tjedna primaju predbilježbe za kupovinu ulaznica, koje će od ponedjeljka biti u prodaji, također u prostorijama kluba na Gradskom stadionu. Broj ulaznica raspoloživih za prodaju bit će ograničen, jer su dio ulaznica otkupili sponzori kluba, koji će ih podijeliti svojim radnicima, odnosno potrošačima putem nagradnih igara. Za utakmicu će vrijediti i godišnje ulaznice. Klub će za ovu utakmicu postaviti i montažne tribine iza sjevernog i južnog gola. Na južnoj tribini bit će mjesta za 600 navijača Dinama, koji će ulaznice za utakmicu moći kupiti u Zagrebu.