PRED VRATIMA FINALA HRVATSKOG KUPA ZA MLAĐE UZRASTE

31.03.2016.


Pionirski sastav našeg kluba, kojeg vodi trener Zvonimir Kelek na domak je plasmanu u finale Hrvatskog nogometnog kupa za mlađe uzraste.
Naši pioniri su u prvoj utakmici polufinala spomenutog natjecanja u srijedu u gostima svladali odgovarajuću momčad Osijeka 0:2 a oba pogotka postigao je David Krancelbinder, te stekli veliku prednost za uzvrat koji će se 13. travnja igrati u Koprivnici.
Kadeti Slavena Belupa također se nalaze u polufinalu Kupa gdje će se sastati s vršnjacima Dinama. Prva utakmica igra se 6. travnja u Zagrebu, a uzvratna 20. travnja u Koprivnici.
Ovo je sjajan uspjeh naših “klinaca” koji pokazuju svoju veliku darovitost i od kojih naš klub u budućnosti može očekivati još bolje rezultate. Uvjeren sam da će neki od njih jednog dana “pokucati” i na vrata seniorske momčadi i postati okosnica naše prvoligaške ekipe – kazao je sportski direktor Slavena Belupa Josip Omrčen-Čeko.