Poznati svi protivnici Slaven Belupa na pripremama

24.06.2019.


Nogometaši Slaven Belupa tijekom priprema za novu prvenstvenu sezonu odigrat će sedam prijateljskih susreta. Trener Ivica Sertić i njegov stručni stožer odlučili su se za veliki broj utakmica kako bi što bolje uigrali svoju momčad i kako bi njihovi igrači što brže ‘ulovili formu’ i spremni dočekali prvenstvo. Prvu pripremnu utakmicu Slavenaši će igrati ovog petka u Kaposvaru protiv istoimenog domaćina. Utakmica će se igrati s početkom u 18 sati, a ujedno će to biti i posljednja aktivnost naših nogometaša u prvom dijelu priprema. Uslijedit će im slobodan vikend nakon kojeg u ponedjeljak, 1. srpnja, odlaze na dvotjedne pripreme u Sloveniju, na Roglu i u Zreče.

U drugom dijelu priprema Slavenaši će odigrati pet utakmica. Prvi će im protivnik 2. srpnja biti rumunjska Astra Giurgiu, a četiri dana kasnije naša će momčad snage odmjeriti s poljskim Slaskom iz Wroclawa. Utakmica sa srpskom Inđijom igrat će se 9. srpnja, s ciparskim Apoelom 11. srpnja, a posljednji susret prije povratka u Koprivnicu bit će onaj protiv srpskog Proletera 13. srpnja. Do starta prvenstva naša će momčad imati još jednu provjeru, na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš 16. srpnja gostovat će mađarski Siofok.

PRIJATELJSKE UTAKMICE:

28.06. Kaposvar, 18:00
Kaposvar Rakoczi – Slaven Belupo

02.07. Rogla, 16:30
Astra Giurgiu – Slaven Belupo

06.07. Rogla, 16:30
Slask Wroclaw – Slaven Belupo

09.07. Zreče, 17:00
Inđija – Slaven Belupo

11.07. Zreče, 17:00
Apoel Nicosia – Slaven Belupo

13.07. Zreče, 10:00
Proleter Novi Sad – Slaven Belupo

16.07. Koprivnica, 18:00
Slaven Belupo – Siofok