Poznat raspored odigravanja utakmica Slaven Belupa u sezoni 2020./2021.

08.06.2021.


Nogometni klub Slaven Belupo novu prvenstvenu sezonu Hrvatski Telekom Prve lige otvorit će gostovanjem u Zagrebu kod Dinama, dok će u prvoj domaćoj utakmici, na koprivničkom Gradskom stadionu ‘Ivan Kušek-Apaš’, u drugom kolu ugostiti Lokomotivu.

Našim nogometašima slijedi gostovanje u Osijeku, domaća utakmica protiv Šibenika, a u petom kolu gostovat će u Splitu kod Hajduka. Slavenaši u šestom kolu također idu u goste, u Veliku Goricu, zatim će u Koprivnici odmjeriti snage s Hrvatskim dragovoljcem, dok će u devetom kolu gostovati u Rijeci. U posljednjoj utakmici ‘prvog kruga’ Slavenaši će na domaćem terenu ugostiti Istru 1961.

Parovi za sezonu 2021/2022. određeni su danas u prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza gdje je održan ždrijeb.

Podsjetimo, prvenstvo koje starta 17. srpnja igrat će se četverokružno. Tako će naši nogometaši sa svakom momčadi iz lige odigrati po dvije domaće i dvije gostujuće utakmice.

Prvenstvo 2021/2022.:
1.kolo.  Dinamo – Slaven Belupo
2.kolo.  Slaven Belupo – Lokomotiva
3.kolo.  Osijek – Slaven Belupo
4.kolo.  Slaven Belupo – Šibenik
5.kolo.  Hajduk – Slaven Belupo
6.kolo.  Gorica – Slaven Belupo
7.kolo.  Slaven Belupo – Hrvatski dragovoljac
8.kolo.  Rijeka – Slaven Belupo
9.kolo.  Slaven Belupo – Istra 1961