Poznat raspored odigravanja utakmica Slaven Belupa u sezoni 2019./2020.

13.06.2019.


Nogometni klub Slaven Belupo novu prvenstvenu sezonu Hrvatski Telekom Prve lige otvorit će gostovanjem u Osijeku, dok će u prvoj domaćoj utakmici, na koprivničkom Gradskom stadionu ‘Ivan Kušek-Apaš’, u drugom kolu ugostiti Dinamo.

Našim nogometašima slijedi gostovanje u Rijeci, domaća utakmica protiv Hajduka, a u petom kolu gostovat će u Puli kod Istre. U Koprivnicu u šestom kolu stiže Varaždin, zatim naši nogometaši odlaze u Zagreb kod Lokomotive, dok će u osmom kolu gostovati kod Intera. U posljednjoj utakmici ‘prvog kruga’ Slavenaši će biti domaćini Gorici.

Parovi za sezonu 2019./2020. određeni su danas u prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza gdje je održan ždrijeb.

Podsjetimo, prvenstvo koje starta 21. srpnja igrat će se četverokružno. Tako će naši nogometaši sa svakom momčadi iz lige odigrati po dvije domaće i dvije gostujuće utakmice.

Prvenstvo 2019./2020.:
1.kolo.  Osijek – Slaven Belupo
2.kolo.  Slaven Belupo – Dinamo
3.kolo.  Rijeka – Slaven Belupo
4.kolo.  Slaven Belupo – Hajduk
5.kolo.  Istra – Slaven Belupo
6.kolo.  Slaven Belupo – Varaždin
7.kolo.  Lokomotiva – Slaven Belupo
8.kolo.  Inter – Slaven Belupo
9.kolo.  Slaven Belupo- Gorica