POSTIGLI PET POGODAKA U PRIJATELJSKOJ UTAKMICI S MAKSIMIROM

03.04.2018.


U prijateljskoj utakmici s trećeligašem Maksimirom koja je odigrana na pomoćnom igralištu Slaven Belupo je pobijedio 5:1 a trener Tomislav Ivković isprobao je sve igrače na koje računa za prvoligašku utakmicu s Rijekom u Koprivnici, koja će se igrati sljedeće nedjelje na Gradskom stadionu.

Vodeći pogodak za našu momčad postigao je Mladen, dok je na 2:0 povisio Ivanovski. Gosti su smanjili na 2:1 golom Dragičevića, ali je ubrzo na 3:1 povisio Delić. S dva pogotka za redom Goda je postavio konačnih – 5:1.

Utakmicu je sudio Dario Matočec, dok su njegovi pomoćnici bili Nikola Novak i Matej Mađarić.

SLAVEN BELUPO: Kurtanjek, Kitanovski, Resler, Međimorec, Vrljičak, Arap, Mladen, Bouadla, Hlevnjak, Dolček, Ivanovski (još su igrali: Marković, Rebernik, Katić, Musa, Goda, Šarlija, Puclin, Brezovec, Trebotić, Delić). Trener: Tomislav Ivković

MAKSIMIR: Spudić, Valković, Dragović, Mohač, Krznar, Žugaj, Glasnović, Horvat, Srpak, Žeželj, Marić (još su igrali: Lukić, Lee, Zec, Nakić, Rajić, Dauti, Drobnjak, Adžić). Trener: Goran Gajzler