POSAVEC OD POČETKA PROTIV ŠIBENIKA

02.11.2007.


– Zbog žutih kartona ne možemo računati na Kristića, a Jurić se ozlijedio u utakmici sa Zagrebom. Poziciju stopera igrat će Poldrugač, a u vezni red ulazi Posavec. Moguće je da od prve minute utakmicu započne i Šehić. Protiv Šibenika ćemo kroz posjed lopte u sredini terena nastojati doći do prigoda i ostvariti pobjedu kojom bismo potvrdili bodove od srijede i odvojili se od sredine ljestvice – izjavio je trener Slavena Belupa Krunoslav Jurčić.
Utakmica Slaven Belupo – Šibenik igra se na Gradskom stadionu u Koprivnici u subotu s početkom u 16 sati, a sudit će Marin Mlinar iz Zagreba. U konkurenciji za sastav za utakmicu sa Šibenikom su Iveša, Rodić, Poldrugač, Bošnjak, Božac, Radeljić, Radiček, Šiklić, Posavec, Sopić, Šomoci, Poljak, Jajalo, Čaval, Delić, Šehić i Vručina. Nedostaju ozlijeđeni Kresinger, Tepurić i Jurić te kažnjeni Kristić.