Poraz u Rijeci za kraj sezone

26.05.2024.


Nogometaši Slaven Belupa u posljednjem su ovosezonskom kolu upisali poraz od Rijeke. Rezultat na Rujevici bio je 4:0.

Nakon uvodnog ispitivanja snaga, domaćin je u 17. minuti poveo preko Obregona s 1:0. Naša se momčad mogla vratiti preko Caimacova, no veznjak Slaven Belupa zakomplicirao je izglednu situaciju. Kaznila je to Rijeka u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Janković je iskoristio grešku naše obrane i zabio za 2:0.

U nastavku susreta Rijeka je potvrdila pobjedu s još dva pogotka, a oba je zabio Janković. Prvi u 62. minuti, a drugi u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena. Bila je ovo posljednja utakmica sezone.

26.5.2024. – 36. kolo SuperSport HNL

Rujevica, Rijeka

NK Rijeka – NK Slaven Belupo 4:0 (2:0)

NK RIJEKA: Zlomislić – Bogojević (od 76. Bilajac), Galešić, Radeljić (od 82. Valinčić), Čabraja – Selahi (od 64. Butić), Fruk, Hodža – Ivanović (od 82. Jakac), Obregon (od 64. Kitić), Janković. Trener: Željko Sopić.

NK SLAVEN BELUPO: Jesenović – Krušelj, Boras, Međimorec, Štefulj (od 59. Katalinić) – Jelić Balta (od 59. Vlašić), Caimacov, Liber – Šuto (od 81. Ćurković) Štrkalj (od 81. Mrdaković), Jagušić (od 86. Sokač). Trener: Ivan Radeljić.

Suci: Dadić, Crnčić, Benković, Kolarić.

VAR: Zebec, AVAR: Kolarović.

Strijelci: 1:0 Obregon 17′, 2:0 Janković 45+1′, 3:0 Janković 62′, 4:0 Janković 90+2′

Žuti karton: (Rijeka); (Slaven Belupo)

Crveni karton: (Rijeka); (Slaven Belupo)