PORAZ NAŠE EKIPE NA PRIPREMAMA

18.01.2016.


Slaven Belupo u svom drugom nastupu na Arena cupu u Medulinu nije bio uspješan kao u prvom, izgubivši od drugoplasiranom rumunjskom prvoligaša Viitorul s 3:0.
Rumunji su bili bolja momčad, imali više od igre tijekom cijelog susreta i zasluženo pobijedili.
Mreža vratara Rozmana “tresla” se već u 11. minuti pogotkom Chita dok je ostala dva gola postigao najbolji pojedinac utakmice i bivši igrač Hajduka, Cernat, koji je u dva navrata bio nezaustavljiv za koprivničku obranu.
SLAVEN BELUPO: Rozman, Barić, Međimorec, Katić, Štiglec, Arap, Crepulja, Gregurina, Delić, Ozobić, Savić (od 60. minute: Rozman, Purić, Musa, Peričić, Martinaga, Brlek, Jambor, Leko, Marciuš, Križman, Bubnjić). Trener: Željko Kopić.
Posljednju utakmicu u skupini Finera Slaven Belupo će igrati u četvrtak (21. siječnja) sa zaprešićkim Interom s početkom u 11 sati.