POLUFINALE: DINAMO – SLAVEN BELUPO

13.12.2010.


Danas prije podne u prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza izvučeni su parovi polufinala kupa u koji su se uvrstili Dinamo, Cibalia, Varaždin i naš klub Slaven Belupo.
Farmaceuti nisu imali sreće jer su za suparnika dobili Dinamo, vodećeg hrvatskog prvoligaša i najvećeg kandidat za osvajanje Hrvatskog kupa.
Prva utakmica igra se 6. travnja u Zagrebu, a uzvratna 20. travnja u Koprivnici.
Mogli smo i bolje proći ali što je, tu je. Utakmice se igraju u travnju sljedeće godine i dosta će toga ovisiti o izgledu obje momčadi, odnosno u kakvim će sastavima nastupiti. Nema dvojbe da je Dinamo favorit, ali u kupu su iznenađenja uvijek moguća. Ako želimo u finale trebali bi u dvije utakmice biti bolji od Zagrepčana – kratko je rekao Mile Petković, trener našeg kluba.