POGOTKOM BURIĆA SLAVEN BELUPO U ZAPREŠIĆU OSVOJIO BOD

15.04.2017.


Iako je imao više od igre i više izglednijih prigoda, Slaven Belupo je u Zaprešiću odigrao neodlučeno (1:1) te i dalje ispred Intera ima sedam bodova prednosti i trenutačno se nalazi na šestom mjestu prvenstvene ljestvice.

Domaćini su bili u vodstvu sve do 83. minute a tada je Burić, koji je u igru ušao u 76. minuti umjesto Purića postigao pogodak za zasluženo izjednačenje.

Prvo poluvrijeme bilo je dosta rastrgano, dok smo u drugih 45 minuta podigli razinu igre, poboljšali posjed lopte i više nego zasluženo došli do boda, iako nam je bila namjera postići pobjedu jer smo tako postavili igru. Sada nam predstoji još jedno gostovanje i to kod Cibalie i vjerujem da možemo do tri boda – kazao je nakon zaprešićke utakmice trener Slavena Belupa Željko Kopić.