POGODAK U PRVOJ UTAKMICI DAJE NAM DOBRE IZGLEDE NA PLASMAN U FINALE – ISTIČE ŽELJKO KOPIĆ

04.04.2016.


Nakon što su prije tri dana odigrali prvenstvenu utakmicu koja je završila bez pobjednika 0:0, Slaven Belupo i Rijeka ponovno će odmjeriti snage i to u uzvratnom susretu polufinala Hrvatskog nogometnog kupa.
Utakmica će se igrati u utorak na Gradskom stadionu s početkom u 17.30 sati, a vodit će je osječki suci: Damir Batinić (glavni), Dalibor Conjar i Hrvoje Barišić (pomoćnici), dok je četvrti Mario Zebec (Cestica).
Odmah nakon prvenstvenog ogleda trener naše momčadi Žejko Kopić sve je podredio susretu u kupu, koji izravno odlučuje o plasmanu u finale.
Riječani su nas u prvoj utakmici pobijedili 2:1 ali pogodak koji smo postigli u gostima daje nam izglede na prolaz. Svjesni smo da je Rijeka uz Dinamo naša najbolja ekipa, no u subotu smo pokazali da joj se možemo ravnopravno suprostaviti i da nije nepobjediva. Imali smo više prigoda od njih i ako ćemo igrati kao u prvom poluvremenu onda možemo biti optimistični – ističe Željko Kopić i nastavlja:
Sigurno nam neće biti lako jer su zaista kvalitetna momčad koja igra vrlo odgovorno i disciplinirano, ali naša se igra također gradi na isti način. Bilo bi dobro da prvi postignemo pogodak jer tada bi naši izgledi bili veći od njihovih. Nadam se i velikoj podršci naših navijača koja bi nam bila vjetar u leđa za pobjednički rezultat – zaključio je trener našeg kluba.
Blagajne za sutrašnju utakmicu bit će otvorene tri sata prije početka, a ulaznice će se prodavati po 20 i 30 kuna. Prvih 500 gledatelja s kupljenom ulaznicom pivovara Carlsberg Croatia počastit će pivom PAN.