POGODAK FERNANDEZA ODLUČIO UTAKMICU

14.10.2016.


Iako je Slaven Belupo u susretu s Dinamom ostao bez pozitivnog rezultata, trener Željko Kopić nije bio nezadovoljan igrom koju je prikazala njegova momčad, te je na pressici nakon utakmice rekao:
Mislim da smo dobro odradili svih 90 minuta, imali smo nekoliko situacija iz kojim smo mogli postići pogodak ali nažalost nismo uspjeli. Izgubili smo, no nemam zamjerki na zalaganje i pristup igri. Dinamo je iz jedne lijepe akcije postigao pogodak i osvojio sva tri boda. Vjerujem da će naša igra u nastavku prvenstva biti još bolja jer će nam se vratiti neki ključni igrači i nadam se da možemo do boljih rezultata – zaključio je Željko Kpić, dok je trener Dinama Ivaylo Petev zadovoljno istaknuo:
Slaven Belupo se pokazao kao vrlo dobar protivnik no mislim da je naša pobjeda zaslužena. Bili smo bolji u drugom dijelu utakmice, imali nekoliko prigoda i na kraju postigli pobjedonosni pogodak odličnim udarcem Fernandesa. Ovaj rezultat je za nas jako važan i poticaj za sljedeće utakmice.