PODRAVINA – SLAVEN BELUPO II 0:1

21.08.2012.


PODRAVINA: Tropšek, Pomper, Milas, Valjak, Sabol, Slunjski, Kosir, Hojski, Tarandek, Jadanić, Bubić (još su igrali: D. Sačer, Štefanek, Ribić, Stubić, Pokos, Kovačić, Žmuk, Vuk, Čižmešija, M. Sačer).

Trener: Damir Maretić.

SLAVEN BELUPO II: Pelin, Geng, Šestak, Pašalija, Pilipović, Herent, Takač, Martinčić, Neves, Kuprešak, Drvarić (još su igrali: Marković, M. Bubnjić, Bukovac).

Trener: Pavo Crnac

Strijelac: 0:1 – Drvarić (30).

Sudac: Nino Vugrinec. Pomoćnici: Crkvenčić i Horvat (svi iz Ludbrega).

Gradski stadion.

Gledatelja: 300.

 

Izvješće:

 

Kombinirana momčad Slavena Belupa za koju su igrale pričuve, nekoliko juniora kao i neki igrači koji su na posudbi u trećeligašu Koprivnici gostovala je u Ludbregu gdje je odigrala prijateljsku utakmicu s domaćim hrvatskim trećeligašem Podravinom.

Susret je odigran po velikoj vrućini a pobijedio je drugi sastav farmaceuta pogotkom Drvarića u 30. minuti, što je bio i konačni rezultat susreta u kojem su obje momčadi propustile još nekoliko povoljnih prigoda.