PODBACILI SMO S RUDEŠOM, NISMO IZGLEDALI DOBRO – KAZAO JE IVKOVIĆ

11.05.2018.


Nakon izgubljene utakmice s Rudešom trener Slavena Belupa Tomislav Ivković nije krio nezadovoljstvo. Očekivao je da će se njegova momčad u Kranjčevićevoj, za koju je tvrdio da je u usponu nakon neodlučenog rezultata s Hajdukom i Dinamom bolje predstaviti i pokazati da vrijedi više nego što to pokazuje njen trenutačni plasman.

Nismo izgledali dobro, podbacili smo bez obzira na upozorenja tijekom tjedna. Vjerovao sam da možemo dobiti Rudeš koji je bio spretniji i sretniji u ovom ogledu. Čestitam Rudešu na sjajnoj seriji kojom je zasluženo ostao prvoligaš – kazao je Ivković i dodao:

Nama ne preostaje drugo nego da učinimo sve kako bi došli do pobjedničkog rezultat u dvije posljednje utakmice pred našim navijačima s Istrom 1961 i Osijekom – naglasio je trener naše momčadi.