POČINJU PRIPREME SLAVENA BELUPA

15.06.2007.


U četvrtak, 14. lipnja, trener Slavena Belupa Krunoslav Jurčić okupit će ekipu na početku priprema za novo prvenstvo. U Koprivnici će naša momčad trenirati do 22. lipnja. Tada se odlazi na slovensku planinu Roglu, a 30. lipnja slijedi povratak u Koprivnicu. Nakon novih tjedan dana rada na Gradskom stadionu, na rasporedu je novi slovenski ciklus od tjedan dana u Zreču. Na odredištima u susjednoj državi osigurani su svi potrebni uvjeti za kvalitetno provođenje pripremnog procesa, a odigrat će se i nekoliko prijateljskih utakmica.
Raspored novog prvenstva i sustav natjecanja bit će poznati u subotu, 16. lipnja na nastavku sjednice Udruge Prve HNL. Na sjednici održanoj u utorak u Zagrebu, Damira Vrbanovića je na mjestu predsjednika Udruge prvoligaša naslijedio Igor Štimac.
Prvu utakmicu u Kupu UEFA naša momčad igrat će 19. srpnja, a nova sezona Prve HNL započinje 21. srpnja.